PODĚKOVÁNÍ

 

 

 

Milované spřízněné duše na planetě Zemi,

 

    Velmi vám všem děkuji za spolupráci při transformaci planety a lidstva, zvláště v den, na který se soustředilo nejvíce lidí, 21. 12. 2012. Stalo se to, co jsem napsal v článku Poslední informace k 21. 12. 2012, ale zatím na duchovní úrovni. To neznamená, že proces rozdělení lidstva neprobíhá i na fyzické úrovni. Je třeba, aby každý jednotlivec vstřebával zesílené energie lásky z centra vesmíru a galaxie a zvyšoval vibrace svého těla. Již brzy dojde k rozdělení lidí, tak, jak jsem sdělil nejen na těchto stránkách. Lidé s nízkými vibracemi už nebudou schopni žít spolu s láskyplnými lidmi. Planeta se změní v ráj, který vám slibuji 2 000 let. To ještě není konec negativního stavu a Můj Druhý příchod, protože zatím nebylo zcela a beze zbytku odpovězeno na otázku: Jak by vypadal život bez Stvořitele, Pána Ježíše Krista a jeho duchovních principů lásky.

   Aby co nevíce lidí koncentrovalo svou pozornost na datum 21. 12. 2012, určil jsem konkrétní duchovní bytosti, inkarnované do lidských těl, včetně mé ženy a přímé inkarnace Jany, aby o tomto důležitém datu informovaly v souvislosti s okamžitým převibrováním do 5. dimenze. Byl to můj dokonalý plán, který zajistil, že vše proběhlo tím nejlepším možným způsobem. Přestože vám už neoznámím žádné datum, stane se to, co jsem napsal v Novém Zjevení Pána Ježíše Krista, Boží rodiny. Není možné, aby nebylo odpovězeno na výše uvedenou otázku.

   Doporučuji vám, abyste se nezaměřovali na negativní myšlení a situace, neboť každý si přitahuje to, na co se zaměří. Představujte si nádherný život v láskyplné společnosti, kde nejsou války, peníze, nedostatek, je tam harmonie, štěstí, zdraví, porozumění, spolupráce, jednota se vším a všemi, se mnou = Láskou.

   Nezapomeňte: Jste mojí součástí, jsem v každém z vás, nikdy tomu nebylo jinak a ani nebude. Je na vás, jak brzy se setkáme v pozitivních světech, zvláště na Nové Zemi v 5. dimenzi. Moc se na vás těším. Máte mou největší podporu a lásku.

 

 

VÁŠ PÁN JEŽÍŠ KRISTUS