PŘÍRUČKA PROBOUZEJÍCÍHO SE ČLOVĚKA | AUTOR: Michal R.

♣ DÍL 7: NEŽIJETE NADARMO ♣

 

Narodili jste se proto, abyste odvedli veliký kus duchovní práce na sobě i na druhých. Na planetě Země/Nula plníte vědomě i nevědomě své jedinečné poslání. Nic se neděje náhodou a doslova všechno má svůj smysl a řád. Každý úhoz srdce, nádech a výdech, každý váš krok má svůj důvod a opodstatnění. Když se vaše duše vtělovala do lidského života, souhlasila, že zažije to, co zažít chce. Každý z vás je zde dobrovolně na základě svobodné vůle.

Nebuďte rozmrzelí, že si nepamatujete tuto dohodu. Pokud si vyčítáte, že jste na dohodu nikdy neměli přistoupit, tak je to zbytečné, jelikož svoji planetární pouť, tak jak proběhne, jste velice pečlivě konzultovali se Stvořitelem Pánem Ježíšem Kristem. Vše je v naprostém pořádku, protože možnosti okolo vás nabízejí vše, co duše potřebuje. Na celý váš pozemský život dohlíží bytosti z pozitivního stavu a učí skrze vás prožitky, které samy neměly tu čest poznat z první ruky.

Všechny prožitky a zážitky, ať jsou jakékoliv, vedou k cíli nejvyššího dobra. Odhoďte všechny naučené pocity, které vás naučil pobyt v tomto těle. Povzneste se nade vše, jako kdybyste celou planetu drželi v dlani. Jste zde pro to, aby se vaše nesmrtelná bytost naučila jedinečné a neopakovatelné lekce, které jsou přímo spojené s životem ve specifickém bodě, kde jsou v rovnovážném množství zastoupeny síly pozitivního i negativního stavu. Jen a jen zde můžete na vlastní kůži prožít styk s dobrem i zlem. Nikde jinde v nekonečném Multivesmíru se nenachází místo, kde jsou inkarnovány bytosti z obou směrů dočasné existence duality.

Každý okamžik této doby má multivesmírný význam. Od vás se budou učit v dalších cyklech času bytosti, které neměly tu čest být přítomni v negativním stavu, natož v převratné době transformace, kdy zbývá už jen několik fyzických let k rozdělení lidstva. Přítomnost zla vedle dobra už nebude mít dlouhého trvání. Jste přímo vyznamenáni, že existujete právě teď. Máte výsadní právo, které má v současné době jen něco kolem 7,4 miliardy inkarnovaných lidí na světě. Proto využijte poslední léta před odchodem z duality co nejlépe. Nepolevujte na zvyšování svých vibrací, šířením Lásky a konáním pozitivních věcí. Za to, že jste na sebe vzali nelehký úděl, zvaný lidský život, budete odměněni nebeskou nádherou a životem v neustálém dostatku. Ten je ale přichystán jen pro připravené. Kdo nebude chtít přijmout život spravedlivý, bez nadřazenosti nad ostatními, vlastní volbou se vyloučí o nabízenou vstupenku do ráje.

Proto buďte vděčni za dobré i zlé věci, protože bez těch zlých byste nemohli získat tolik zkušeností za jeden život, které jiní v pozitivním stavu získávají celé věky.

 

AUTOR: Michal R.

1. duben 2016

Zpět na výběr dílu