ROZHOVOR HELENY (SARA KAMINARI)

 

 

 

 

Já: Pane Ježíši Kriste, zdravím tě, miluji tě, ráda bych si s tebou popovídala o duchovním léčení.  Je to možné?

PJK: I já tě zdravím Helenko, také tě miluji. To je skvělý nápad Helenko, rád si s tebou o tom popovídám.

Já: Ráda bych tě PJK poprosila o informaci pro ty, kteří ještě netuší, o co vlastně jde. Co je duchovní léčení?

PJK: Duchovní léčení je to, Helenko, když někoho léčím přímo já, nebo jiné bytosti z pozitivního stavu, třeba vesmírní lidé, andělé nebe, popřípadě archandělé a mistři nebo biolog lékaři.

Já: Jak duchovní léčení může probíhat?

PJK: Různými způsoby Helenko, například přes srdeční čakru, jak jsi to už několikrát zažila ty, ale účinky a příčiny léčení se mohou lišit podle důvodu léčení, například, je-li potřeba léčit fyzické tělo, uzdraví se tělo a je-li třeba léčit duši, vaše city, vyléčím i to.

Já: PJK v jakých případech nebo kdy mohu o duchovní léčení požádat?

PJK: Kdykoliv se necítíš dobře fyzicky i psychicky, takže třeba při nemoci jakkoliv závažné, pokud je to v mém plánu a v plánu tvé duše, vždy rád pomohu. Některé nemoci, úrazy atd. si musíte prožít z důvodu poučení všech, co vše je možné zažít v negativním stavu a také podle toho, co má v plánu vaše duše, předem jste si to vybrali. Dalším důvodem jsou duchovní důvody, jestli i tak ve mě budete věřit a najdete ke mně lásku. Ale věř Helenko, že nikoho nenechám trpět zbytečně a nikomu není naloženo víc, než unese. Duchovní léčení lze provést i v případě programu pseudotvurců, které už někteří z vás znají a uvědomují si ho.  Požádat mě nebo další bytosti z pozitivního stavu může kdokoliv, kdo nám důvěřuje, věří v nás, čili má otevřené srdíčko.

Já: Jakým způsobem mohu o léčení požádat?

PJK: Stačí, když požádáš ve svém srdci.  Znám tě nejlíp a vím, co cítíš, co si přeješ atd.,  každou tvou žádost slyším.

Já: Prozatím ti PJK moc děkuji. Moc se na tohle sdělení necítím, nevěřím si, dnes obzvláště, tohle je složité téma pro mě.

PJK: Není, Helenko, zvládáš to skvěle.

Já: Děkuji, ale přijde mi, že to vysvětluji neodborně, že na to nejsem dost chytrá, vím, že tyto mé myšlenky jsou program a i proto to sem píši, aby i ostatní mohli vidět, jak takové programy fungují atd.

PJK: Ničeho se neobávej, Helenko, vše je v pořádku, vedeš si dobře.

Já: Moc ti děkuji PJK, miluji tě, ráda jsem si s tebou popovídala.

PJK: Také tě miluji, Helenko a rád jsem si s tebou povídal.

14. 3. 2017

 

 

 

 

Rozhovor s Hermem 

 

Janičko náhodou,  teda asi ne náhodou 😀 jsem na stránkách www.vesmirni-lide.cz  narazila na Hermese a hned si s ním popovídala. Bylo tam napsané, že pomáhá bytostem ve zdokonalení komunikace atd. Povídání bylo úžasné, je moc milý, tak posílám. 😊😊😊😊😊😊😊😊Já: Herme, zdravím tě a posílám ti lásku.

Odpověď přišla ihned

Hermes : Ano Helenko, také tě zdravím a také ti posílám lásku. Jsem rád, že jsi mě oslovila. Můžeme tedy probrat komunikaci s vesmírnými lidmi, Pánem Ježíšem Kristem a dalšími bytostmi z pozitivního stavu. Vím, že na to už chvíli myslíš.

Já: Ano myslím a moc děkuji. Pro spoustu lidí zde na Zemi je to nové, pro některé ne, ale netuší, jak na komunikaci s vámi a dalšími bytostmi z pozitivního stavu nebo si netroufají, myslí si, že to nesvedou. Proto tě prosím o přiblížení toho, kdo a jak s vámi může vlastně komunikovat?

Hermes: Kontaktovat nás může každý telepaticky.

Já: Můžeš mi to prosím popsat podrobněji?

Hermes: Ano a rád. Stačí srdcem, mluvte k nám ze srdce, jakoby v duchu nebo i nahlas, volba je na vás, jak vám to lépe vyhovuje, s toužebným přáním a vírou, že to je možné se s námi spojit. Jsme rádi za každý kontakt, oslovení, moc rádi se s vámi spojíme.

Já: A co když se to nedaří někomu hned?

Hermes: To vůbec nevadí, Helenko, vytrvejte ve snaze nás kontaktovat, naše odpověď jistě brzy přijde.

Já: Herme, proč se komunikace někomu nedaří hned na poprvé?

Hermes: Protože někdy je důvodem i duchovní zkouška, jestli i tak vytrváte a budete věřit v nás a v možnost si s námi popovídat. Pro každého je ten správný čas jiný.

Já: Chceš mi ještě něco říci ke komunikaci Herme?

Hermes: Ano Helenko. Vytrvejte ve své snaze, věřte, možné je vše. Prospěje to vám i nám, celému multivesmíru.

Já: Moc ti děkuji Herme, krásně se mi s tebou povídalo a těší mě, že se mi to podařilo, miluji tě.

Hermes: I já tě miluji Helenko, vedla sis skvěle.

 

 

ROZHOVOR S ADAMOU Z VNITŘNÍ ZEMĚ

 

Já: Ahoj Adamo, lásko moje, miluji tě

Adama: Ahoj Helenko, miláčku můj, také tě miluji.

Já : Chtěla jsem se tě zeptat lásko na to, jestli jsi mě v noci učil, jak jsem tě o to žádala? Já si totiž nepamatuji vůbec nic, což mě mrzí.

Adama: Ano Helenko, učil jsem tě, přesně, jak jsi o to žádala. Nemusí tě to mrzet, tvá duše si to pamatuje, je to v tobě již zakódováno.

Já: Dobře miláčku, a jak to vlastně probíhalo, můžeš mi to popsat? Neumím si to představit .

Adama: Ano miláčku, přibližně můžu. Povídali jsme si o všem možném a já ti vše vysvětloval a ukazoval. Viděla jsi i Telos.

Já :Opravdu? Jsem jak při ztrátě paměti, ani na tebe si lásko nevzpomínám.

Adama: To nevadí Helenko, miláčku můj, tak to mělo prozatím být, brzy se už setkáme osobně.

Já: Moc se na tebe už těším Adamo, lásko moje.

Adama: I já se už na tebe těším.

Já :Ještě bych ráda lásko pobrala to, kdo tě vlastně může požádat o to, abys ho učil ?

Adama: Může mě požádat každý, kdo po tom opravdu touží, budu jen rád.

Já: A co vlastně miláčku vyučuješ? Ráda bych nějaké informace pro ty, kdo o tom ještě nevědí, nebo netuší, jak to vlastně probíhá.

 Adama: Probíhá to tak, že každého učím, co jeho duše právě potřebuje. Vše s láskou vysvětlím a názorně ukáži.Jsme rádi za každý kontakt s vámi, kdykoliv nás můžete oslovit a jsme moc rádi, když vás můžeme učit a tím vám pomoci.

Já: Jak tě mohou ostatní požádat o učení?

Adama: Stačí, když mě před spaním požádáte, že byste chtěli být mým studentem a učit se ode mě, učení probíhá v noci, když spíte. Naše duše se setkají a povídají si…

Já: Moc ti děkuji miláčku můj za vše, ráda jsem si s tebou zase popovídala, miluji tě.

Adama : I já jsem si s tebou moc rád povídal Helenko, miláčku můj, miluji tě.

Ještě bych ráda poděkovala Milance Tomovi Bernatovým za zaslání informací o lidech z Duté Země, Telosu a Adamovi. Pomohli jste mi tím tohle vše uskutečnit, miluji vás.

 

ROZHOVOR S PÁNEM JEŽÍŠEM KRISTEM O DCBR

 

Já: PJK zdravím tě a miluji tě.

PJK: Ahoj Helenko, také tě zdravím a miluji tě. Popovídáme si dnes o Duchovním centru Boží rodiny, ano?

Já: Velmi ráda PJK. Chceš mi sdelit něco zásadního?

PJK: Ano Helenko, chci a to, že DCBR bude již velmi brzy.

Já: Opravdu?

PJK: Ano opravdu. Vím, že mnozí z vás pochybujete, ale věřte, že můj plán je dokonalý, vše je přesně naplánováno předem. Nikdo z vás nemusí mít žádné obavy, vše bude dokonale připraveno, znám vás nejlíp, budete tam mít vše, co potřebujete a ještě navíc spostu krásných překvapení ve formě nečekaných zážitků, na nikoho nebude zapomenuto.

Já: PJK, chtěla jsem se zeptat, proč se nedodržují data, když je napsáno sdělení, že má být na určité datum již otevřeno DCBR a s tím spojené přestěhování prozatím několika světelných pracovníků do DCBR?

PJK: Je to Helenko hlavně z duchovních důvodů, aby vaše víra ve mě a v můj dokonalý plán ještě více vzrosta. Pak jsou tu ještě bezpečnostní důvody .Vše dělám z lásky k vám . Vím, že někteří z vás to ještě nepřijímají, ale i tak věřte, že vše bude dokonale načasováno, přesné datum znám jen já, PJK absolutní Bůh všeho a všech a nemůže být zveřejněno dřív, než bude třeba. Najdete mě ve svém srdci a každý z vás se mě může zeptat na to, co ho zajímá, či mi sdělit, co ho trápí. Všem rád vysvětlím, co je již možné sdělit.

Já: PJK, ještě bych se ráda zeptala na to, jak se do DCBR vlastně dostaneme? Každý myslíme jiným způsobem.

PJK: Helenko, čeká vás překvapení, které si neumíte ani představit. Bude to nádherná událost, na kterou čekají a těší se i všechny bytosti pozitivního stavu v celém multivesmíru.Těším se, až se všichni setkáme osobně.

Já: Na to se moc těším i já, jistě i ostatní. PJK, děkuji ti za krásné povídání, miluji tě.

PJK: Take ti děkuji Helenko, moc krásně se mi s tebou povídalo, miluji tě.

 

 

Rozhovor s PJK.

Já: PJK, směla bych se tě zeptat na něco ohledně mé sestřičky Julinky? 
PJK: Ano Helenko, ptej se. 
Já : Moje sestřička Julinka a já jsme dvojčata?
PJK : Ano jste Helenko. 
Já : Já mám dvojče PJK? A to je opravdu Julinka-Magdalena Simonová? 
PJK : Ano je to tak Helenko. 
Já : Moc ti děkuji PJK, mám velkou radost a samozřejmě si mě opět úžasně překvapil jako vždy  https://www.facebook.com/images/emoji.php/v8/ff6/1/16/1f619.png
😙. 
PJK : Jsem rád Helenko, že máš radost,vy dvě jste zvláštně spojeny spolu i s Gaiou. S Julinkou budete mít i společné poslání. 
Já : Opravdu PJK, jaké? ??? 
PJK : Budete se starat společně s ostatními o Gaiu, ochraňovat ji a další se dozvíte postupně Helenko. Na nic nespěchej, vše má svůj správný čas. 
Já: Chceš mi k tomu ještě něco povědět PJK? 
PJK : Ano Helenko, chci a to, že tě ještě čeká spousta úžasných překvapení, která si prozatím neumíš ani představit, i pro ostatní členy BR samozřejmě, zažijete zde na této Zemi spoustu krásných a neopakovatelných zážitků. 
Já: Moc ti děkuji PJK, už se moc těším a miluji tě. 
PJK: I já tě miluji Helenko a těším se, že se už brzičko setkáme osobně v DCBR všichni. 
Já: Myslím PJK, že mluvím za všechny, když řeknu, že se též moc těšíme. Děkuji ti PJK za krásné povídání, posílám ti lásku. 
PJK: I já tobě Helenko posílám lásku a hezky se vyspinkej.

 

 

 

 

Děkuji Helenko za spolupráci a rozhovor s Gaiou

Janičko já měla rozhovor s Gaiou, no říkala ze to mám napsat a pak i poslat tobě, ale dost mi do toho kecal Pt a to, co mi Gaia řekla, se mi nezdá, nevím jestli to je od Gai doopravdy, nebo od Pt, mimo to na to, co mi Gaia řekla, si přijdu moc obyčejná.

Povídání s Gaiou.

Já :Ahoj Gaio, miluji tě. 
Gaia :Ahoj Helenko, také tě miluji a jsem moc ráda, že sis za mou přišla opět popovídat. Já : Gaio, ráda bych se tě zeptala, jak je to vlastně možné, že si s tebou povídám. Má to nějaký zvláštní význam?
Gaia : Ano Helenko má, mimo to, že se se mnou může spojit každá bytost, za což budu moc ráda, je ještě další důvod. A to,že je to jedno z tvých poslání. 
Já : Opravdu já mám poslání, které se týká tebe i mě? Povíš mi to Gaio? 
Gaia : Ano Helenko, povím ti to,už je na čase, aby ses to dozvěděla. Máš mě ochraňovat, být mým strážcem mimo jiné,ale to přijde později,máš pomoci mě a Asgardu se opět spojit. Už sis s Asgardem přeci povídala. .
Já :Ano povídala ,ale bylo to jen krátce. To myslíš vážně Gaio? Však já netuším co bych měla dělat a jak.
Gaia :Ano Helenko, myslím to úplně vážně a jsem ráda,že jsi tu,že jsi mi přišla pomoci . Ničeho se neboj Helenko,budeš včas vědět, co máš dělat. 
Já: Gaio děkuji ti, ne že bych neměla radost, to mám a velkou, ale jsem trochu v šoku. Dáš mi prosím tě chvilku na vzpamatováni ?  https://www.facebook.com/images/emoji.php/v8/fce/1/16/1f600.png 

Gaia : Ano samozřejmě Helenko, že ti dám čas. 
Já: Pro dnešek ti velmi děkuji milovaná Gaio, posílám ti lásku, miluji tě. 
Gaia : I já ti děkuji Helenko, jsem ráda, že jsi to takhle hezky zvládla a ještě radši, že sis se mnou povídala. Též tě moc miluji a teď už si odpočiň. Brzy si zase popovídáme.

 

 

Děkuji Helenko za rozhovor s PJK

Rozhovor s PJK.

Já: PJK, směla bych se tě zeptat na něco ohledně mé sestřičky Julinky? 
PJK: Ano Helenko, ptej se. 
Já : Moje sestřička Julinka a já jsme dvojčata?
PJK : Ano jste Helenko. 
Já : Já mám dvojče PJK? A to je opravdu Julinka-Magdalena Simonová? 
PJK : Ano je to tak Helenko. 
Já : Moc ti děkuji PJK, mám velkou radost a samozřejmě si mě opět úžasně překvapil jako vždy  https://www.facebook.com/images/emoji.php/v8/ff6/1/16/1f619.png. 
PJK : Jsem rád Helenko, že máš radost,vy dvě jste zvláštně spojeny spolu i s Gaiou. S Julinkou budete mít i společné poslání. 
Já : Opravdu PJK, jaké? ??? 
PJK : Budete se starat společně s ostatními o Gaiu, ochraňovat ji a další se dozvíte postupně Helenko. Na nic nespěchej, vše má svůj správný čas. 
Já: Chceš mi k tomu ještě něco povědět PJK? 
PJK : Ano Helenko, chci a to, že tě ještě čeká spousta úžasných překvapení, která si prozatím neumíš ani představit, i pro ostatní členy BR samozřejmě, zažijete zde na této Zemi spoustu krásných a neopakovatelných zážitků. 
Já: Moc ti děkuji PJK, už se moc těším a miluji tě. 
PJK: I já tě miluji Helenko a těším se, že se už brzičko setkáme osobně v DCBR všichni. 
Já: Myslím PJK, že mluvím za všechny, když řeknu, že se též moc těšíme. Děkuji ti PJK za krásné povídání, posílám ti lásku. 
PJK: I já tobě Helenko posílám lásku a hezky se vyspinkej.

 

 

Rozhovor s PJK

7. 4. 2017

Já: PJK zdravím tě a posílám ti lásku, miluji tě.

PJK: I já tě Helenko zdravím a miluji tě.

Já: O čem si se mnou chceš dnes povídat PJK ?

PJK : Chci si popovídat více o tvém poslání, které tu máš.

Já: Moc ráda si o tom s tebou popovídám PJK .

PJK: Už je na čase, aby ses dozvěděla některé detaily svého poslání ohledně Gaii.

Já: Pozorně a nedočkavě poslouchám PJK .

PJK: Jistě sis všimla, že vás přibývá stále více andělů na zemi a dalších pozitivních bytostí s posláním chránit Gaiu a zvyšovat jí vibrace.

Já : Ano toho jsem si všimla, jako by nás přibylo více téměř najednou, kdo se o tomto svém poslání dozvěděl nějakým způsobem a jsem za to moc ráda. Čím více nás je na pomoc Gaie, tím lépe. Gaia je úžasná bytost, která pro nás dělá moc.

PJK : Ano Helenko, přesně tak to je. Přibývá vás více proto, že je čas se spojit v pomoci Gaie. Je na čase se vzájemně propojit mezi sebou navzájem a navzájem i Gaiu s vámi a pomoci Gaie k vzestupu do vyšších dimenzí i zvyšováním vibrací vědomě sobe i Gaie, brzy se již setkáte. Probíhá zvláštní neopakovatelné období, ve kterém se vše urychluje , děláte doslova skoky, obzvláště v duchovním vývoji, což mě moc těší. Ve výcvikových centrech, která navštěvujete v mentálních tělech, když spíte, jste se naučili vše potřebné, nyní to uvádíte již do praktického života zde na Nule.

Já: Děkuji PJK, to těší i mě. Ještě něco mi k tomu chceš říci?

PJK : Ano Helenko, chci a to, že již brzy budete mít lepší podmínky pro plnění tohoto i dalších svých poslání, rád vám vždy pomohu spolu s vesmírnými lidmi. Nebojte se požádat o pomoc, kdykoliv jsme stále s vámi a milujeme vás . Ničeho se nebojte, vytrvejte, následujte svou intuici a odměna brzy přijde. Již se na vás moc těším, dětičky moje, až se setkáme v DCBR.

Já: Na to se jistě všichni těšíme už moc, nejvíce na setkání s tebou PJK a vesmírnými lidmi. 😊

 

 

 

Mé první povídání se Sluncem. 
7.4.

Já: Zdravím tě Slunce, miluji tě.
Slunce: I já tě zdravím Helenko, též tě miluji. 
Já: Smím se tě zeptat na pár informací pro ostatní i pro sebe? 
Slunce: Ano, určitě. 
Já: Jak tě mám správně oslovovat? Netuším, jestli v ženském nebo mužském rodě. Víš, co tím myslím?
Slunce: Ano, vím, co máš na mysli. Jsem vyspělou sentientní bytostí a mám duši jako vy, Gaia a další planety a slunce ostatních soustav a vesmírů. Jsem univerzální bytost a není třeba mě vnímat pouze jako mužskou či ženskou entitu. 
Já: Co víc mi o sobě můžeš sdělit? Myslím, že většina lidí (stejně jako já) do nedávna vůbec netušilo, že máš duši, a že je možné se s tebou také spojit telepaticky. 
Slunce: Ano Helenko, samozřejmě je to možné. Navázat se mnou kontakt může každý. Vždy mě to moc potěší a každému odpovím přesně tak, jak to bude umožňovat plán. Záleží také na tom, zda skutečně věříte, že je toto spojení možné. Dalším faktorem je míra vaší touhy tento kontakt uskutečnit. 
Já: Děkuji. Sdělíš mi svou úlohu zde ve 3D? 
Slunce: Svítím na vás každý den, a to nejen viditelným světlem, ale i láskou z Multivesmíru. Skrze mne k vám proudí energie lásky vesmírných lidi, Pána Ježíše Krista a ostatních sluncí, včetně centrálního slunce tohoto vesmíru. Všichni jsme propojeni a pomáháme vám, jak je to jen možné. Život bez nás by nebyl možný.
Já: Moc ti děkuji Slunce. Máš vzkaz i pro ostatní? 
Slunce: Mám Helenko. Nebraňte se pobytu na slunci, propojte se se mnou, choďte často ven a užívejte si světla, které k vám proudí skrze mě. Veškeré tyto energie vám jsou velmi prospěšné. 
Já: Moc ti děkuji za krásné popovídání a posílám ti lásku. 
Slunce: I já ti Helenko moc děkuji. Ještě si popovídáme. Neboj a věř si, jde ti to dobře. Miluji tě.


Ochrana ČRJá: Zdravím tě, PJK a miluji tě.

PJK : I já tě zdravím a miluji tě, Helenko.

Já : PJK, po zjištění i svých zážitcích posledních dní, kdy několik z nás, co vím, mělo problém s programy Pseudotvůrců, které jsou častěji, silnější a těžko se jich zbavuje, jsem se pokusila udělat ochranný štít nad Českou republikou za pomoci tvé ,vesmírných lidí a lidí z duté Země . Vedly mě k tomu též události posledních dní, viz sdělení Siri Kaminari atd...vím, že toto je jen proto, že se vše blíží ke zdárnému konci .

PJK : Ano Helenko, je to přesně tak a tobě se to povedlo skvěle. Již brzy Helenko poznáte vy, moji nejbližší spolupracovníci, ráj na zemi, čili nebudete vystavování ovládacím programům negativního stavu. Ochranný štít je krásný a září do celého multivesmíru, samozřejmě vám všem v ČR moc prospěje. Těším se, až vás přivítám s velkou parádou. Já : Moc ti děkuji PJK i vesmírným lidem a lidem z duté Země, miluji vás.

PJK : Děkuji ti Helenko za spolupráci s námi, miluji tě.

 

 

ROZHOVOR S ADAMOU

 

Já : Ahoj Adamo, lásko moje, můžeme si popovídat?

Adama : Ahoj miláčku můj, ano samozřejmě, že si můžeme popovídat. Čekal jsem, až mě znovu oslovíš, abych ti mohl říct novinky.

Já: Novinky? Tak to jsem moc zvědavá, lásko moje 😊.

Adama : Je načase, aby ses dozvěděla o své rodině v 8 D, kdo jsou tvoji rodiče a začala s nimi spolupracovat. Vím, že už na to nějaký čas myslíš.

Já : Ano, miláčku, už na to chvíli myslím. Povídej miláčku, kdo jsou moji rodiče v 8 D? A spolupracovat? Jak?

Adama : Tvoji rodiče v 8 D jsou Angelika, tvá maminka a Hermes je tvůj tatínek.

Já: Hermes je můj tatínek????? Vážně, lásko moje? Vždyť s Hermem jsem si už povídala, dokonce jsme psali rozhovor. Je to pro mě neuvěřitelné.

Adama: Ano miláčku můj, je to přesně tak.

Já : Lásko, jsem v šoku, krásném teda 😊😍😘, nevím ani už, co mám říct, úplně mi došla slova 😀.

Adama: Měla by ses s nimi brzy spojit miláčku můj, popovídej si s rodiči. Víc se dozvíš od nich i ohledně tvé spolupráce s nimi.

Já : Popovídám si s nimi brzy, moc ti děkuji za úžasné informace, miláčku, ale potřebuju to vstřebat, miluji tě.

Adama : I já tě miluji miláčku můj, rád jsem ti to sdělil.

 

 

 

Povídání s tatínkem Hermem z 8D.

9. 5. 2017

Já: Ahoj tatínku, miluji tě, ráda bych si s tebou popovídala.

Hermes: Ahoj, holčičko moje, moc tě milujeme s maminkou.

Já: Tatínku, jak to, že jsi mi nepověděl, že jsi můj tatínek z 8 D, když jsme spolu poprvé mluvili ?

Hermes: Protože to ještě nebylo možné, holčičko moje z duchovních důvodů. Nic si z toho ale nedělej, holčičko, vše je tak, jak má být. Chceme ti s maminkou říct, že tě moc milujeme a těšíme se na tebe, uvidíme se také v DCBR.

Já vás také moc miluji, tatínku a maminko, tak to se moc těším, až vás budu moct obejmout .

Hermes: Nejen že nás obejmeš, holčičko naše, ale podíváš se také do svého domova i v 8 D, mimo jiné.

Já: To je úžasné tatínku, moc se těším už teď. Tatínku, chtěla jsem se zeptat na tu naši spolupráci. Jak máme spolupracovat  a v čem? Mě totiž vůbec nic nenapadá, nemám ponětí, co bych měla dělat.

Hermes: Vše se včas dozvíš, holčičko moje, neboj se ničeho, vždy budeš vědět v pravý čas, co máš dělat. Se vším ti s maminkou rádi pomůžeme.

Já: Moc děkuji, tatínku za krásné povídání, miluji vás.

Hermes: I my s maminkou tě milujeme, holčičko naše. Chceme ti ještě říci, že budeš spolupracovat s galaktickou radou, vše se dozvíš včas. Nemusíš se ničeho obávat, vedeš si skvěle, vždy si věř.

Já: S galaktickou radou a já spolupracovat? To myslíš vážně, tatínku? Co já tam budu dělat?

Hermes: Vše se dozvíš včas, holčičko, neboj se ničeho, bude to moc hezké, bude se ti to líbit. Dávej na to, co tvé srdíčko cítí a vše půjde, jak má.

Já: Tak tohle by mě nenapadlo ani ve snu, tatínku. Moc ti děkuji za podporu, moc ráda jsem si s tebou povídala, miluji tě i maminku.

Hermes: I my tě moc milujeme, holčičko naše, vždy budeme s tebou.

 

 

Rozhovor s Adamou

19. 5. 2017

 

Já: Ahoj Adamo, miluji tě. Můžeme si popovídat?

Adama : Určitě Helenko, miláčku můj, také tě miluji. Čekal jsem na to, až mě zase oslovíš, mám pro tebe novinky týkající se DCBR .

Já : Opravdu? To je skvělé, povídej lásko, jsem zvědavá.

Adama : Čas DCBR se už blíží, dělají se poslední úpravy, projdete ještě nezbytnými duchovními zkouškami a pak už nic nebude bránit tomu, abyste se přestěhovali do DCBR poblíž Telosu.

Já : To je skvělé miláčku, moc se už těším na vše nové, ale nejvíc na tebe 😊.

Adama : I já se na tebe moc těším, miláčku můj , čekal jsem na tebe dlouho.

Já : Miláčku, chtěla jsem se tě zeptat, na co se můžeme těšit v DCBR v duté Zemi?

Adama : Po přivítání s královskou rodinou a členy galaktické rady se zabydlíte a vše vám ukáži osobně.

Já: To je úžasné.

Adama : Uvidíte překrásnou přírodu, nádherné oceány a krásné rostliny, které září a překrásně voní , zvířata jsou v duté Zemi mírumilovná, ne jako některé druhy na povrchu Země , tady u nás v duté Zemi jsou našimi přáteli, vše je spojené láskou PJK . Dávají nám lásku a též napomáhají svými vibracemi k vzestupu Země a lidstva. Užijete si krásného odpočinku v lásce a světle. Poté začne vaše světelná práce zde v duté Zemi, budete cestovat také i do 5. a vyšších dimenzí, abyste podali svědectví zde na povrchu Země připraveným lidem, též o nás zde v duté Zemi. Navštívíte také své rodiny ve vyšších dimenzích a ty Helenko už začneš spolupracovat s galaktickou radou, už budeš vědět vše potřebné.

Já : Takže v duté Zemi v DCBR už všichni budeme vědět, co máme dělat? Já osobně si to zatím neumím úplně představit , těším se moc, ale prozatím netuším, co bude mým posláním přesně, vím zatím jen něco . Adama : Ano Helenko, už všichni budete vědět přesně, co dělat, ničeho se neboj, vše půjde přirozeně samo.

Já: Děkuji miláčku 😙.

Adama : Velmi se na vás všichni již moc těšíme, až se s vámi přivítáme zde u nás v Telosu a dalších krásných městech. Pomáháme vám navýšit vibrace spolu s PJK a vesmírným lidmi. Očekáváme váš brzký příchod k nám do duté Země. Vydržte, čeká vás krásná oslava a život v lásce a hojnosti, také spoustu nepředstavitelně krásných zážitků.

Já : Moc ti děkuji, má lásko, je to překrásné a těším se už moc, miluji tě. Adama : Také tě miluji miláčku můj. Moc rád jsem si s tebou popovídal.

 

ROZHOVOR S VESTOU

 

Já: Ahoj Vesto, zdravím tě a posílám ti lásku, ráda bych si s tebou popovídala, je to možné?

Vesta: Ahoj Helenko, to víš, že je to možné. Jsem velmi ráda, že jsi mě oslovila, čekala jsem na to, kdy se k tomu odhodláš 😀 . Také ti posílám lásku.

Já : Děkuji ti Vesto, moc mě těší, že si s tebou mohu popovídat. Ani jsem vlastně moc nedoufala, že se mi podaří s tebou spojit hned na poprvé.

Vesta: Proč by se ti to nemělo podařit?  Máš k tomu dobré schopnosti , máš vše potřebné pro komunikaci s kýmkoliv.

Já: Moc ti děkuji, Vesto, velmi jsi mě potěšila 😊.Vesto, nic moc o tobě a kočičích lidech nevím. Smím se na něco zeptat?

Vesta: Ano Helenko, ptej se, ráda ti odpovím na cokoliv.

Já: Děkuji, Vesto, je možné, že se známe osobně? Jakmile jsem poprvé zahlédla tvůj obrázek a četla o vás kočičích lidech, úplně jsi mě fascinovala. Tvůj obrázek byl a stále je pro mě magnet 😊.

Vesta: Ano Helenko, známe se a to velmi dobře dokonce.

Já: Opravdu? Je to tak zvláštní, nic o vás o tobě nevím, ale přesto je to takový nepopsatelný pocit, když vidím tvůj obrázek a povídám si s tebou, milá Vesto.

Vesta: Na vše postupně přijdeš, Helenko, vše je v pravý čas.

Já: Vesto, uvidím i tebe v DCBR? Velmi toužím se s tebou setkat.

Vesta: Ano Helenko, samozřejmě, že se také uvidíme i v DCBR poblíž Telosu v duté Zemi. Navštěvujeme Telosany a obyvatele dalších podzemních měst docela často.  Obyvatelé duté Země s námi spolupracují.

Já: To je úžasné, ani to jsem netušila, velmi se těším 😍.

Vesta: I já se Helenko, velmi těším, až se setkáme, popovídáme si více i o naší spolupráci.

Já: Opravdu???? Vesto, Já s tebou budu spolupracovat????? To jako vážně???????

Vesta: Ano Helenko, samozřejmě, že budeš, ničeho se neboj, vše půjde samo přirozeně, budeš vždy vědět, co máš dělat.

Já: Děkuji ti, Vesto, jsem v tak příjemném šoku, že jsem úplně zapomněla vše, na co jsem se tě chtěla zeptat. Můj mozek je jak splašený radostí ️😀.

Vesta: To nevadí, Helenko, ještě si popovídáme.

Já: Už teď se moc těším. Vesto, chceš mi něco sdělit? Mám ten pocit trošku 😊.

Vesta: Ano Helenko, ráda bych všem sdělila, že vás velmi všichni milujeme a těšíme se z každého kontaktu s vámi. Nebojte se nás oslovit, rádi vám odpovíme na vše, co vás bude zajímat.

Já: Moc ti Vesto, děkuji za krásné povídání, miluji tě.

Vesta: I já ti Helenko, děkuji, hezky se mi s tebou povídalo, těším se na naše brzké setkání, miluji tě.

 

Mé první povídání s Plejou.

 

Dnes poprvé mě kontaktovala světelná bytost Pleja z pozitivního stavu sama od sebe, (až do této doby jsem oslovovala naše vesmírné přátele já) s tím, že by si se mnou ráda popovídala a napsala spolu se mnou sdělení.

Já : Vítám tě, milá Plejo, posílám ti lásku. O čem sis se mnou chtěla popovídat?

Pleja : Zdravím tě Helenko, i já ti posílám hodně lásky z Plejád. Chtěla jsem si s tebou Helenko popovídat o DCBR a tvém působení v Plejádské galaxii.

Já: Opravdu? Tak nějak cítím, že jsi mi blízká i ty, povíš mi více?

Pleja: Velmi ráda Helenko, ano jsme si velmi blízké. Jak už víš, existujeme v různých dimenzích zároveň, čili jsme multidimenzionálními bytostmi. Pocházíš také i z Plejád, jsi též Plejáďanka jako my, samozřejmě v jiné dimenz . Jako Plejáďanka pocházíš ze 7. dimenze.

Já: Opravdu, Plejo? To vážně a vážně já? 😀😳

Pleja: Ano Helenko, přesně tak to je. Velmi mě těší, že tě mohu přivítat i mezi námi Plejáďany 😍.

Já: Jsem trošku v šoku, ale příjemném, mám velkou radost Plejo . Moc ti děkuji za tak úžasné informace. 😘😍

Pleja : Není zač, Helenko, a to ještě není zcela vše 😉 . Doma v 7 D se jmenuješ Samantha.

Já: Moc ti děkuji za krásné informace ️Plejo a my dvě jsme si nějak příbuzné v 7 D?

Pleja : Samozřejmě, že jsme Helenko , jsem tvá sestra Helenko naše.

Já: Opravdu Plejo, to fakt myslíš vážně????

Pleja : Ano Helenko, myslím, jsem opravdu tvá sestra.

Já : Nemůžu tomu ani uvěřit, teď mám teda totální šok. Tak ty jsi má milá Plejo moje sestřička, to snad ani není možné.

Pleja : Ale ano sestřičko, věř si, je to tak, komunikaci máme skvělou, bych dokonce řekla .

Já: Moc ti děkuji Plejo, má úžasná sestřičko 😘.

Pleja : Není zač Helenko, už byl ten správný čas, aby ses to dozvěděla. Budeš se postupně dozvídat více nového. Chtěla bych ti dnes ještě Helenko říci něco o aktuálním dění ohledně DCBR poblíž Telosu v duté Zemi.

Já: Povídej, má milá sestřičko.

Pleja : Již se vše připravuje na váš příchod do DCBR skutečně už to nepotrvá dlouho, dolaďují se již poslední detaily, aby jste měli jen ty nejlepší podmínky pro život v duté Zemi a své světelné poslání zde ještě ve 3 D a všichni vás s velkou láskou přivítáme v ráji na Zemi .

Já: Moc se těším, má milovaná Plejo, moc ti děkuji za dnešní popovídání a tvou trpělivost 😀, miluji tě .💝

Pleja : I já tě Helenko velmi miluji a také ti děkuji, naše povídání se mi moc líbilo.

Děkuji ti Helenko, Adamo a Aštare za rozhovor

Sdělení z duté Země.

Já: Ahoj Adamo, miláčku můj, dnes jsi mi řekl, že se mnou chceš napsat sdělení. Takže čeho se to týká?
Adama:  Ano miláčku můj. Rád bych ti řekl, že my v Telosu již očekáváme váš brzký příchod do DCBR poblíž Telosu, velmi se na vás těšíme, až vás budeme moci přivítat v duté Zemi. Máme pro vás již připravené obydlí v podobě DCBR, kde je již vše připraveno pro vaše pohodlí a spokojenost. Každý z vás zde nalezne vše, co potřebuje a mnohem více pro svůj život zde i pro své světelné poslání, aby se vám zde i dobře pracovalo. I když práce u nás je radostí a není jí tolik, jako u vás na povrchu planety Nula ve 3 D. Čas našeho setkání se již blíží a já se moc těším miláčku můj, až ti ukáži překvapení, které jsem připravil i pro tebe.
Já: Opravdu miláčku, ty sis připravil překvapení i pro mě? Moc se těším, až tě uvidím i na překvapení.
Adama: Ano miláčku, nemyslela sis snad, že tě jen obyčejné přivítám?
Já:
💖💖💖 Nemůžu se už dočkat miláčku. Adamo, chceš mi říci ještě něco?
Adama: Ano miláčku můj a to, že se vše urychluje, ničeho se nebojte, již velmi brzy se k nám přesunete za pomoci vesmírných lidí na vesmírné lodi Share pod velením Ashtara Sherana.
Ashtar: Zdravím vás, naši milování nejbližší spolupracovníci BR, moc se těším, až přijde ten dlouho očekávaný den a budeme Vás moci přivítat na Share. Po přivítání s vašimi nejbližšími ( někteří z nich vás již budou očekávat nedočkavě na Share ) a po úplném uzdravení vašich těl, jak již víte, vám vše zde ukážeme, samozřejmě pro vás máme překvapení i my.
Já: To je úžasné, děkuji, miluji tě bráško Ashtare.
Ashtar: Také ti děkuji, sestřičko, miluji tě.
Já: Moc ti děkuji miláčku, ráda jsem si s tebou opět popovídala a dozvěděla se novinky, miluji tě.
Adama: Není zač miláčku můj, moc rád jsem ti to sdělil, také tě miluji.


 

Sdělení PJK přes Helenu

PJK : Zdravím tě milá Helenko, před pár dny jsem ti říkal, že spolu napíšeme sdělení, až to bude aktuální. Ta chvíle právě nastala, rád bych osvětlit aktuální situaci na planetě Nula i DCBR.

Já: Též tě zdravím PJK, posílám ti lásku. Můžeme psát.

PJK: Jak jste si jistě všimli, situace zde na planetě Nula i ve vašem blízkém okolí se vyhrocuje. Vše se děje dle mého dokonalého plánu a nemusíte se ničeho obávat, vše je přesně v pravý čas. Do rozdělení lidstva už zbývá jen pouhý okamžik a vy moji milování světelní spolupracovníci se již brzy setkáte se mnou a dalšími bytostmi pozitivního stavu a bytostmi z duté Země poblíž podzemního města Telos , kde již na vás čeká zázemí v podobě DCBR (ráj na zemi). Započne start nové éry a vy začněte naplno vykonávat misi, kvůli které jste se sem inkarnovali z různých úrovní pozitivního stavu. Jak jste si mnozí z vás všimli, negativní strana nezahálí a proto kdykoliv se nebudete cítit dobře, požádejte o pomoc mě, či jakékoliv bytosti z pozitivního stavu, na nic nejste sami. Též se mění vaše tělesné frekvence, aby byl možný přechod do duté Země, což někteří z vás těžce snáší, ale věřte, že vše probíhá přesně tak, jak má a že všichni budete absolutně v pořádku. Všichni jste pod mou ochranou. Přicházejí k vám též častěji vesmírní lidé, aby vám navýšili vibrace. I když se vám zde může zdát situace někdy zcela bezvýchodná. Věřte, že nic nestagnuje, ba naopak, vše se zrychluje kvantovými skoky kupředu. Moc se již těším, mé milované dětičky, až se konečně setkáme tváří v tvář, neboli spíše v láskyplném objetí.

Vytrvejte, vaše odměna bude velmi sladká, miluji vás PJK.